Transporditingimused

Sisustusparadiis.ee e-poest ostu sooritades on teil võimalus valida Eesti Vabariigi piires järgnevate tarneviiside vahel:

  • Itella SmartPOSTi pakiautomaat – kui kauba pakendi mõõtmed on kuni 60cm x 60cm x 36cm, siis saate kauba tellida Teile sobivasse Itella SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba jõudmisel pakiautomaati saadetakse Teile SMS teavitus ning kapi kood. Täpne tarne hind sõltub kauba kaalust ja mahust ning arvutatakse ostu sooritades.
  • Omniva pakiautomaat – kui kauba pakendi mõõtmed on kuni 60cm x 60cm x 36cm, siis saate kauba tellida Teile sobivasse Omniva pakiautomaati. Kauba jõudmisel pakiautomaati saadetakse Teile SMS- teavitus ning kapi kood. Täpne tarne hind sõltub kauba kaalust ja mahust ning arvutatakse ostu sooritades.
  • Transporditeenus “Kulleriga koju” – kaup tarnitakse kulleriga kliendi poolt valitud aadressil tööpäevadel ajavahemikus 8-17.00. Kuller saabub Teie juurde eelnevalt kokkulepitud ajal. Kaup toimetatakse maja välisukseni.
  • Transporditeenus “Transport tuppa” – ainult eelneval kokkuleppel.
  • Transporditeenus “Tulen ise järgi” – Kui soovite kaubale ise järgi tulla, siis eelnevalt täpsustage üle tarnekoht. Tellitud kauba anname üle isikut tõendava dokumendi alusel. Kui kaubale tuleb järgi teine isik, siis palume sellest eelnevalt teada anda. Transporditeenus “Tulen ise järgi” on TASUTA

NB! Kauba kätte saamisel palume kindlasti üle kontrollida , et kaup poleks rikutud. Defektidest ja kauba vigastustest tehke pildid ning edastage info meie meilile info@sisustusparadiis.ee

Tellides kaupa Eesti Vabariigist väljapoole, kehtib eraldi transpordi hinnakiri. Täpse hinna kokku leppimiseks, palume enne ostu sooritamist meiega kindlast ühendust võtta.

Alustage sisestamist ja otsimiseks vajutage Enter

Sinu ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.